درباره ما

گئوشه در پارسی باستان به معنای
است

ایده استارتآپ گئوشه با همت چند تن از اعضای هیات علمی و دانشجویان با استعداد و توانمند گروه شنوایی شناسی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بستر برنامه آموزش و توانمندسازی کارآفرینی سلامت دانشگاه ( TUMSUP) و مدیریت توسعه فن آوری و ارتباط با صنعت معاونت تحقیقات و فنآوری دانشگاه از سال 1398 شکل گرفت.

استارتآپ ها معمولا حول ایده‌های نوآورانه و خلاقانه بنا می‌شوند و بر اساس نیاز و خواسته های مشتریان هدف گذاری می شوند. یکی ازمهم ترین اهداف استارآپ ها پوشش نیاز های جامعه با توجه به توسعه و گسترش تکنولوژی است. استارآپ هایی موفق خواهند بود که محصول یا خدمات متناسب با گروه هدفشان داشته باشند.

استارتآپ گئوشه درمسیرموفقیت، به ایده های ناب و منحصر به فرد در شنوایی شناسی و علوم وابسته خواهد پرداخت و ساختار تیمی استارت آپی  آن یکپارچه و شایسته است. این تیم برای رشد وتعالی، برنامه استراتژیک دارد و ضمن زیر نظر داشتن رقبای خود، زمان سنجی موثر را عامل موفقیت در جامعه هدف می داند. گئوشه معتقد است استقامت همواره می‌تواند تجارب مفیدی را برای وی به ارمغان آورد و پایداری، تضمینی برای موفقیت خواهد بود.

تیم گئوشه پس از انتشار موفقیت آمیز بسته گئوشه 1 ( شامل مجموعه ارزیابی های پردازش شنوایی بر اساس مدل بوفالو- نسخه فارسی ) در اسفندماه 1398، درقدم های بعدی با تکیه بر تجربیات آموزشی و بالینی و  شناخت از وضعیت موجود و ارایه خدمات بر بستر اینترنت ، آکادمی تابستانی گئوشه ، کتابخانه اینترنتی و فروشگاه اینترنتی را برای جامعه شنوایی شناسی و علوم وابسته طراحی نموده است. و امید است با حمایت همکاران عزیز قادر باشیم قدم های محکم تر و بزرگتری را در این راستا برداریم.

 

                      با سپاس

                دکتر سعید فراهانی

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران    

                و مدیر تیم گئوشه

تیم گئوشه مفتخر است که با برترین دانشگاه ها و برترین اساتید سطح کشور در حوزه علوم پزشکی همکاری دارد :

تیم گئوشه مفتخر است که با برترین دانشگاه ها و برترین اساتید سطح کشور در حوزه علوم پزشکی همکاری دارد :

تیم ما مفتخر است که از جدیدترین متد های روز در زمینه آموزش و توسعه حوزه علوم پزشکی استفاده میکند .
شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

تیم ما در شبکه های اجتماعی نیز برای ارتقاء سطح علمی شما 24 ساعته در تلاش است
دسترسی  ناحدود

دسترسی ناحدود

دسترسی نامحدود به سرویس ها و وبینارهای انلاین ما و شرکت در وبینار با بهترین کیفیت و برترین اساتید کشور
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای استارت آپ گئوشه محفوظ می باشد.