وزوز گوش : از چالش ها تا راهکار ها

گزارش برگزاری چهارمین کنفرانس علمی آنلاین ( وبینار) مدرسه تابستانی گئوشه، با عنوان ” وزوز گوش : از چالش ها تا راهکار ها ” در تاریخ 12 تیر 1399

بار دیگر با حمایت و مشارکت شما عزیزان در  روز پنجشنبه ۱۲ تیر ماه ۹۹ چهارمین کنفرانس مجازی با عنوان “وزوز گوش؛  چالش ها و راهکارها” با حضور حدود ۱۷۰ نفر  برگزار گردید، حضور حداکثری شرکت کنندگان در این همایش را شنوایی شناسان  تشکیل دادند و سپس به ترتیب پزشکان عمومی،  متخصصین ENT و روانپزشکان رتبه های بعدی را شامل شدند.
در این کنفرانس اساتید ارجمند؛  سرکار خانم دکتر فتاحی، جناب آقای دکتر محمودیان،  سرکار خانم جوانبخت (مدراتور) و جناب آقای دکتر سامر محسن از کشور سوریه به سخنرانی و ذکر نظرات خویش در مورد نوروساینس،  روش های ارزیابی،  مدیریت و توانبخشی وزوز پرداختند.
آقای دکتر سامر محسن ( متخصص ENT و دکتری تخصصی ادیولوژی) با زبان شیرین فارسی، دیدگاه های متخصصین ENT در خصوص وزوز،  جایگاه شنوایی شناسان در ارزیابی و مدیریت وزوز را تشریح نمودند.
شایان ذکر است ظرفیت تعیین شده برای اعطای امتیاز آموزش مداوم در کنفرانس های مجازی حداکثر ۱۵۰ نفر می باشد که این ظرفیت در عصر روز قبل از کنفرانس تکمیل و شرمنده از ثبت نام دیگر همکاران محترم شدیم که لازم است همکاران برای برنامه های دیگر ثبت نام را به روز آخر موکول نکنند.
 بدینوسیله از اساتید ارجمند و تیم اجرایی تلاشگر تشکر و قدردانی می نماییم و برای شما همکاران گرامی آرزوی سلامتی و سعادتمندی خواهیم داشت.
با سپاس،  سعید فراهانی
مدیر تیم گئوشه
۱۳ تیر ۹۹

هدف کلی وبینار

آشنایی با وزوز گوش و چالش های و راهکارهای مدیریت آن

هدف اختصاصی وبینار

آشنایی با مبانی، شیوع و علل وزوزگوش آشنایی با پاتوفیزیولوژی وزوزگوش و پیامدهای آن آشنایی با جایگاه team work در روند ارزیابی و درمان وزوزگوش آشنایی با وزوزگوش از نگاه پزشکان و متخصصان ENT آشنایی با ارزیابی و مدیریت وزوزگوش از نگاه شنوایی شناسان (ارزیابی های سایکواکوستیک/پرسشنامه ها/ شیوه های مدیریتی) آشنایی با کاندیداتوری و میزان اثربخشی شیوه های مدیریتی وزوزگوش

سوالات متداول

نیازی به هیچ پیش زمینه و دانشی نیست. پس از صحبت با مشاوران دوره اگر پیش نیازی لازم باشد به شما تقدیم میشود.

این دوره بصورت مجازی و بصورت وبینار در دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار میگردد

افراد شرکت کننده در این دوره استارتاپ میتوانند تمامی این اطلاعات را در خاطر بسپارند ولی بهتر است یادداشت برداری و مرور مطالب و کتاب های مرتبط با این وبینار انجام شود

سطح مطالب این دوره از کیفیت بالایی برخوردار است 

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت 43,500 تومان شرکت در دوره941 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • دسترسی نامحدود
  • 1000 ظرفیت
0 دیدگاه
62 دانشجو
© تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت برای استارت آپ گئوشه محفوظ می باشد.